ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW LEW-02 :)

andras
Posty: 463
Rejestracja: pt gru 30, 2016 5:51 pm

Oj przydał by się do fotowoltaiki która jest u mnie na jednej fazie ,więc chętnie bym po testował :)
Awatar użytkownika
Hrumque
Posty: 275
Rejestracja: pn cze 27, 2022 10:11 am
Lokalizacja: Opole

Mirosław F. pisze: pt kwie 21, 2023 10:42 am Jak przy każdym nowym urządzeniu chcemy zaczerpnąć Waszej opinii na temat produktu jak i poprawności jego działania czy dokładności pomiaru. Chętnie rozdamy 10 sztuk LEW-02.Spośród zainteresowanych wybierzemy osoby, które przedstawią propozycję zastosowania urządzenia. Dodatkowo do każdego testowanego urządzenia dodamy modne okulary przeciwsłoneczne na wypadek, gdyby testy były przeprowadzane w pełnym słońcu. :D
LEW02.png
Chętnie bym się zapisał, ale pewnie się już nie załapię ;)
Piotr Wężyk
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 4:46 pm

Witam, mam już kilka waszych urządzeń w tym mew-01, jako elektronik, elektryk i informatyk który bawi się IOT chętnie przetestuje wasz nowy produkt.
Lukgme
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 7:02 pm

Cześć,
Czy dany licznik posiada Mid, Chciałbym przetestować do odczytu danych zuzycia reklam na obiekcie.
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1781
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Lukgme pisze: wt kwie 25, 2023 7:04 pm Cześć,
Czy dany licznik posiada Mid, Chciałbym przetestować do odczytu danych zuzycia reklam na obiekcie.
Nie posiada MIDa
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
pms
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 7:36 pm

Chętnie przetestuje ten ciekawie opisany produkt na 3 fazach w domu jednorodzinnym z instalacja PV

Porównam z produktami, Sonoff, gosund i innymi produktami na Home Assistant.
Materius
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 25, 2023 8:44 pm

Dzień dobry.

Posiadam i regularnie korzystam z pieców hartowniczych. Na razie mierzę ich pobór urządzeniami tuya. Chętnie sprawdzę działanie waszego urządzenia.
Pozdrawiam
Rysiu
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 06, 2018 6:57 am

Hej,
Chętnie przetestuję jako mój pierwszy monitor energii w domu. Dam znać czy dla niedoświadczonych jest równie prosty w użyciu jak dla zaawansowanych użytkowników.
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

pms pisze: wt kwie 25, 2023 7:38 pm Chętnie przetestuje ten ciekawie opisany produkt na 3 fazach w domu jednorodzinnym z instalacja PV

Porównam z produktami, Sonoff, gosund i innymi produktami na Home Assistant.
To jest moduł jednofazowy. Do 3 faz musisz zastosować MEW-01.
Obrazek
Awatar użytkownika
kerob.keicam
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 26, 2023 2:05 pm

Witam
Jako że jestem w trakcji instalacji pompy ciepła wraz z fotowoltaiką chętnie przytulił bym do testów LWA
Zastosowałbym do pomiaru zużycia energii przez pompę ciepła oraz bardziej grzałkę w mroźne dni w celu weryfikacji współczynnika COP.
Mam zamiar zamontować także 12EA5rn/1 była by możliwość porównania dokładności pomiaru.
Dodam że do tej pory korzystałem kilku urządzeń smart home i zaczynam się przesiadać na suple.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”