Wykresy w Cloud - prośba o testy

Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

1. Niestety nie wspierają takich tooltipów. Zgłosiłem prośbę o dodanie takiej możliwości: https://github.com/apexcharts/apexcharts.js/issues/3843
2. Dodam przycisk, dzięki za sugestię.
3. Kastrowanie rzeczywiście może być nieintuicyjne, ale dzięki niemu słupki nigdy nie kłamią. Gdyby to działało tak jak piszesz to dla lewego i prawego słupka wykresy mogłyby na pierwszy rzut oka kłamać, wyświetlając dla danego dnia mniejszy słupek z etykietą całego dnia, a zawierając naprawdę tylko kilka godzin z niego. Ja narazie jestem za zostawieniem kastracji tak jak to dobrze zidentyfikowałeś i ewenetualnie w kolejnym wydaniu zmienimy sposób wyboru tych dat tak, by np. nie dało się wybrać godzin gdy włączoną masz agregację po dniach.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

fracz pisze: pt maja 19, 2023 11:26 am 1. Niestety nie wspierają takich tooltipów. Zgłosiłem prośbę o dodanie takiej możliwości: https://github.com/apexcharts/apexcharts.js/issues/3843
Polecam wszystkim wchodzenie w ten link i dawanie kciuka do góry, aby było widać, że jest zainteresowanie.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Jocker
Posty: 9
Rejestracja: śr lut 08, 2023 8:54 pm

fracz pisze: pt maja 19, 2023 11:26 am 3. Kastrowanie rzeczywiście może być nieintuicyjne, ale dzięki niemu słupki nigdy nie kłamią. Gdyby to działało tak jak piszesz to dla lewego i prawego słupka wykresy mogłyby na pierwszy rzut oka kłamać, wyświetlając dla danego dnia mniejszy słupek z etykietą całego dnia, a zawierając naprawdę tylko kilka godzin z niego. Ja narazie jestem za zostawieniem kastracji tak jak to dobrze zidentyfikowałeś i ewenetualnie w kolejnym wydaniu zmienimy sposób wyboru tych dat tak, by np. nie dało się wybrać godzin gdy włączoną masz agregację po dniach.
Hmm mi się jednak wydaje, że jeśli użytkownik świadomie wybiera samodzielnie zakres to jednak jest to dla niego logiczne, że mimo etykiety np danego dnia - nie będzie ona prezentować całości z tego dnia, a wycinek który zadał godzinowo. Wg mnie tak jest nawet przejrzyściej, a przede wszystkim dokładniej :) No ale to już raczej kwestia spojrzenia na ten temat. Grunt, że coś się dzieje.
sopel
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 24, 2023 7:14 am

Cześć wszystkim.
Robicie kawał dobrej roboty!! Dzięki Wam za to.
Mam licznik MEW-01 Lite i z utęsknieniem czekam na wprowadzenie kolejnych zmian w supla cloud jak właśnie zliczanie razem faz, zakres dni i/lub godzin. Przydał by się też monit ile energii zostało pobrane i ile wysłane ( w przypadku paneli fotowoltaicznych ) oraz podana ich różnicy w jednym miejscu.
Kiedy można się spodziewać dodania tych opcji nad którymi pracujecie w supla cloud?!
Pozdrawiam serdecznie i owocnych prac nad rozwojem aplikacji.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dzisiaj rusza wdrożenie.
sopel
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 24, 2023 7:14 am

O! No to super. I to jest wiadomość dnia :-)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

W ostatniej chwili zmieniliśmy też prezentację bilansów by było to analogicznie jak jest w apce.
Clipboard - 24 maja 2023 23_55.png
Clipboard - 24 maja 2023 23_55.png (37.67 KiB) Przejrzano 352 razy
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

pzygmunt pisze: śr maja 24, 2023 9:06 am Dzisiaj rusza wdrożenie.
Przemku czy najwowsza wersja będzie wspierać już funkcjonalność odpalenia oświetlenia ?
viewtopic.php?p=152322#p152322
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Kolejna, którą planujemy wydać na przełomie czerwca/lipca.
mateok
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 8:57 am

Mam problem z pobraniem historii pomiarów. Kiedyś było ok - kilka sekund i generował się plik csv. Aktualnie jest formularz, wszystko spoko, ale ciągle mam komunikat: "Your data are being collected. Please be patient." i tak wisi kilka minut i zero reakcji. Kiedy zostanie to naprawione?
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”