Data wydania i koszty

spspro
Posty: 5
Rejestracja: sob lis 19, 2022 1:59 am

Na pytanie odpowiedz w formie 100 stronnicowych komentarzy
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Jakbyś przeczytał tylko i wyłącznie pierwszy post z cytowanego linku, to byś wszystko wiedział.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Uderzę w przysłowiowy stół.
Zauważyłem na forum, że ostatnio jest sporo osób roszczeniowych szczególnie nowych forumowiczów nie chce im się zagłębiać w temat tylko wszystko by chcieli mieć podane na tacy od siebie nic zero swojego wkładu w pozyskaniu informacji, nawet paru stron nie chce się przeczytać, a o paru tematach nawet nie ma, co wspominać.
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

@dobo - podpisuję się też pod tym co napisałeś ;)

Był tu taki co się w 1szym poscie tak przysadził że o mało piana przez monitor nie wyleciała. No ale jak znawca latawca i jakiejkolwiek podstawowej wiedzy elektrycznej itp się zabiera za SUPLE to nie ma dziwoty że ma pretensje. Szybko i grzecznie został sprostowany a wręcz dostał gotowe na tacy rozwiązanie. Nawet nie odpisał, nie przeprosił, cokolwiek. Pewnie problem rozwiązany i tyle go widzieli ale syfu narobił. Ja bym był nawet za banowaniem i dodać powód + odniesienie że złamanie REGULAMINU (a tam wpis w stylu "zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi...") Ja jestem za stara szkołą gdzie fora się przeglądało czytało, szukało a potem pisało jak nie było. Nowy rok nowe porządki :D
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
robertklepacki94
Posty: 941
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

klimasstudio pisze: pn sty 02, 2023 6:35 pm @dobo - podpisuję się też pod tym co napisałeś ;)

Był tu taki co się w 1szym poscie tak przysadził że o mało piana przez monitor nie wyleciała. No ale jak znawca latawca i jakiejkolwiek podstawowej wiedzy elektrycznej itp się zabiera za SUPLE to nie ma dziwoty że ma pretensje. Szybko i grzecznie został sprostowany a wręcz dostał gotowe na tacy rozwiązanie. Nawet nie odpisał, nie przeprosił, cokolwiek. Pewnie problem rozwiązany i tyle go widzieli ale syfu narobił. Ja bym był nawet za banowaniem i dodać powód + odniesienie że złamanie REGULAMINU (a tam wpis w stylu "zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi...") Ja jestem za stara szkołą gdzie fora się przeglądało czytało, szukało a potem pisało jak nie było. Nowy rok nowe porządki :D
Tego nie róbmy :D To już elektrodą zaleciało :lol: :lol: :lol:
Mnie osobiście projekt supli nauczył cierpliwości, ale prawda jest taka że my tu na forum świata i ludzi nie zmienimy :)
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

Łożesz nie nie broń boże tylko nie klimat Elektrody. Tam to się człowiek bał cokolwiek zrobić :D Tutaj akurat jak ktoś odgrzebie temat/problem sprzed np roku może się okazać że słusznie bo w FW się wiele mogło pozmieniać. Nie zmienia to faktu że nowi nie lubią używać przycisku szukaj lub się go boją klikać. Może wtedy lepiej dodać opcję zatwierdzania tematów dla nowych poniżej jakiejś ilości postów ? Jak będzie trzeba mogę moderatorem zostać bo nawet kilka razy dziennie sprawdzam i czytam forum.
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
matrix0606
Posty: 333
Rejestracja: wt lis 08, 2022 9:05 pm

dobo pisze: pn sty 02, 2023 6:22 pm(...)
Zauważyłem na forum, że ostatnio jest sporo osób roszczeniowych szczególnie nowych forumowiczów nie chce im się zagłębiać w temat tylko wszystko by chcieli mieć podane na tacy od siebie nic zero swojego wkładu w pozyskaniu informacji,(...)
Mimo że jestem nowy to ja zawsze szukam nim zadam pytanie, lecz problem jest ciut inny. Często przeglądarka nie zwraca tego czego się oczekuje podając informacje, że:
Załączniki
wyszukiwanie abort.png
wyszukiwanie abort.png (121.54 KiB) Przejrzano 423 razy
Vivo V21 5G 8G RAM + 4G SWAP
Funtouch OS 12 Global
MOBO - MSI B350 Tomahawk
GPU - GTX1060 6G
CPU - Ryzen5 1400 3,2G
PSU - SPC Vero L2 500W 80 Plus Bronze
RAM - HyperX 2x8GB 3200MHz CL16 Predator RGB
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

robertklepacki94 pisze: pn sty 02, 2023 6:39 pm
klimasstudio pisze: pn sty 02, 2023 6:35 pm @dobo - podpisuję się też pod tym co napisałeś ;)

Był tu taki co się w 1szym poscie tak przysadził że o mało piana przez monitor nie wyleciała. No ale jak znawca latawca i jakiejkolwiek podstawowej wiedzy elektrycznej itp się zabiera za SUPLE to nie ma dziwoty że ma pretensje. Szybko i grzecznie został sprostowany a wręcz dostał gotowe na tacy rozwiązanie. Nawet nie odpisał, nie przeprosił, cokolwiek. Pewnie problem rozwiązany i tyle go widzieli ale syfu narobił. Ja bym był nawet za banowaniem i dodać powód + odniesienie że złamanie REGULAMINU (a tam wpis w stylu "zanim zapytasz poszukaj odpowiedzi...") Ja jestem za stara szkołą gdzie fora się przeglądało czytało, szukało a potem pisało jak nie było. Nowy rok nowe porządki :D
Tego nie róbmy :D To już elektrodą zaleciało :lol: :lol: :lol:
Mnie osobiście projekt supli nauczył cierpliwości, ale prawda jest taka że my tu na forum świata i ludzi nie zmienimy :)
Podpisuję się pod słowami mojego imiennika. Zwracajmy uwagę, tłumaczmy, a usuwanie wątków off-top czy też banowanie zostawmy naszemu szanownemu Naczelnemu Adminowi :P .
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Mirosław F.
Posty: 1781
Rejestracja: wt sie 22, 2017 8:09 pm
Lokalizacja: Pszczyna - ZAMEL

Jesteśmy tutaj po to by sobie pomagać, a nie szkodzić...... Supla to styl życia :D .
43-200 Pszczyna
ul. Zielona 27
Wsparcie techniczne: 32 211-35-55
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Też nie jestem zwolennikiem panującej atmosfery na Elektrodzie.

Co do wyszukiwarki to kojarzę, że było już wielokrotnie poruszany temat. Odnalazłem wypowiedz w postach @klew zajęło mi to 2 minuty by dojść do 41 strony, na której znajduje się wypowiedz viewtopic.php?p=136005#p136005
Czasem warto zerkać w tematy, które nie zawsze nas w danej chwili interesują ponieważ można znaleźć czasem w nich coś ciekawego.

PS. Nawet wypowiedz podobna ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL LEW-01”