Supla na iOS wersja 22.07.01

LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Nurtował mnie aspekt tej ikonki "i" czemu czasem nie reaguje na wciśnięcie. Wygląda na to że jak się ją kliknie "i" bez zamykania tabelki z info, a następnie ekran telefonu się wygasi albo zminimalizujemy (przesunięcie do góry) to po powrocie tabelka z info już znika ale przez to już żadnej nie można kliknąć "i". W takim wypadku tylko ubicie apki i ponowne uruchomienie przywraca funkcjonalność "i".

Przydało by się troszkę poprawić responsywność na kliknięcie w belkę od lokacji, ponieważ mam wrażenie że trzeba czekać 0,5-0,8sek do rozwinięcia przez co powtarzam tą czynność, a rezultat to otwieranie i zamykanie. Wiem że była wersja 22.07.02 gdzie responsywność była dużo lepsza ale za to był problem z działaniem samych kanałów.
Może da radę jakoś w najbliższej aktualizacji poprawić te dwie rzeczy ?
Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

LukaszH pisze: ndz paź 16, 2022 8:49 am Nurtował mnie aspekt tej ikonki "i" czemu czasem nie reaguje na wciśnięcie. Wygląda na to że jak się ją kliknie "i" bez zamykania tabelki z info, a następnie ekran telefonu się wygasi albo zminimalizujemy (przesunięcie do góry) to po powrocie tabelka z info już znika ale przez to już żadnej nie można kliknąć "i". W takim wypadku tylko ubicie apki i ponowne uruchomienie przywraca funkcjonalność "i".

Przydało by się troszkę poprawić responsywność na kliknięcie w belkę od lokacji, ponieważ mam wrażenie że trzeba czekać 0,5-0,8sek do rozwinięcia przez co powtarzam tą czynność, a rezultat to otwieranie i zamykanie. Wiem że była wersja 22.07.02 gdzie responsywność była dużo lepsza ale za to był problem z działaniem samych kanałów.
Może da radę jakoś w najbliższej aktualizacji poprawić te dwie rzeczy ?
Dokładnie z tym samym irytującym problemem sie borykam. Klikam Belkę i ona sie nie rozwija wiec klikam znów a ona sie rozwija i zwija spowrotem.
kurus
Posty: 1038
Rejestracja: śr sty 15, 2020 8:17 pm

Ostatnio często po włączeniu aplikacji widzę ekran łączenie… i tak w nieskończoność po ubiciu aplikacji i włączeniu działa od razu czy to problem aplikacji czy serwera? Mam svr8
Załączniki
407AD9CC-E9B7-48A1-82C6-6649D1BFCB2A.png
407AD9CC-E9B7-48A1-82C6-6649D1BFCB2A.png (85.24 KiB) Przejrzano 322 razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Raczej aplikacji. iOS czeka na sporo poprawek. Cierpliwości. Udało nam się zaangażować kolejną osobę do zespołu dedykowaną dla iOS i Androida.
kurus
Posty: 1038
Rejestracja: śr sty 15, 2020 8:17 pm

Czekam na pierwsze testy nowej wersji 🤗
kurus
Posty: 1038
Rejestracja: śr sty 15, 2020 8:17 pm

Minął miesiąc od poprzedniego postu, co więcej o aktualizacji słychać? Bo obecnie działa ona coraz gorzej.. mega wolno odświeża status kanałów, po włączeniu mija 5s i wyskakuje ekran connecting i trzeba ubijać apke bo nic nie zrobisz.. postaram się to nagrać..

Już myśle o zmianie telefonu na androida :roll:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Prace postępują.
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

pzygmunt pisze: śr mar 15, 2023 8:22 pm Prace postępują.
Trzymam kciuki za nowego programistę i jak po udanej aktualizacji zobaczy nasze uśmiechy, to tym większa będzie motywacja do dalszych prac :)
Na ten moment potwierdzam jest sporo mankamentów jak ten czas odświeżenia kanałów, reakcja na dotyk, brak scen.
Albert
Posty: 576
Rejestracja: pt sty 04, 2019 8:32 pm
Lokalizacja: Chełm

kurus pisze: śr mar 15, 2023 8:18 pm Minął miesiąc od poprzedniego postu, co więcej o aktualizacji słychać? Bo obecnie działa ona coraz gorzej.. mega wolno odświeża status kanałów, po włączeniu mija 5s i wyskakuje ekran connecting i trzeba ubijać apke bo nic nie zrobisz.. postaram się to nagrać..

Już myśle o zmianie telefonu na androida :roll:
No niestety. Staram się jak najmniej używać aplikacji... bo to jest masakra. Bramy od dwóch miesięcy otwieram pilotami, bo aplikacją to jest porażka. I po zminimalizowaniu wiesza się na zielonym ekranie CONNECTING... i trzeba zawsze ubijać. Odświeżanie ikon to też masakra. Po odpaleniu aplikacji mija kilka sekund zanim pokażą faktyczne stany kanałów :roll: :roll: :roll: :roll: Tak źle z aplikacją iOS jeszcze nie było od kąd używam Supli.
kurus
Posty: 1038
Rejestracja: śr sty 15, 2020 8:17 pm

Zgadza się mam dokładnie te same problemy.. brame klikasz otwórz, a reakcja jest po 30s
ODPOWIEDZ

Wróć do „iOS”