Sterownik rolet Supla SRW-01 i puszka instalacyjna 60mm

Sterownik rolet
User avatar
Robert Błaszczak
Posts: 4011
Joined: Sat Dec 22, 2018 8:55 pm
Location: Zielona Góra

Post

A teraz ok. :P
Miałem pisać Ci o tym parę tygodni wcześniej, ale jakoś wyleciało mi to z głowy :D
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
kurus
Posts: 1061
Joined: Wed Jan 15, 2020 8:17 pm

Post

Goral64 wrote: Sun Mar 26, 2023 3:43 pm
kurus wrote: Sun Mar 26, 2023 3:26 pm Jeśli do twojej puszki wejdzie moduł tak jak na zdjęciu to wszystko się zmieści, to jest właśnie puszka 60mm
Tak, Ø 60, ale ważna też jest głębokość puszki. Są puszki płytsze i głębsze. Ja mam u siebie (dom 20 lat) puszki płytkie, do których niestety nie wchodzi żaden normalny moduł Zamela z kablami, łączkami i bebechami łącznika/gniazda. Dlatego albo dokuwam pod dnem puszki minimum 2 cm, albo wstawiam nowsze puszki, głębsze (podobne jak na twoim obrazku).
Rozumiem cię jak najbardziej, chodziło mi tez o to że, minimalna głębokość to tez musi być te 60mm inaczej raczej bez szans, sam tez jak nie mogę zmieścić to staram się bezinwazyjnie wymienić puszkę lub dokładam kolejne obok i zawsze można jakiś dodatkowy wywzalacz akcji ustawić :)

A najlepiej to takie puszki na elektornike, zamiast pojedynczych.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
korr95
Posts: 4
Joined: Sat Mar 25, 2023 11:28 pm

Post

Wczoraj przyszły moduły mSRW-01 i wszystko się zmieściło ;)

Ale mam mały problem z kalibracją modułu. W cloudzie nie moge znaleźć gdzie ustawić czas zamykania i otwierania rolety ... jak to instrukcje wskazują. Jest tylko takie coś "Dolna pozycja -0%"

Czy mógłby mi ktoś podpwowiedzieć jak na tym clodzie skonfigurować urządzenie ?
User avatar
pzygmunt
Posts: 18354
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

mSRW kalibrują się automatycznie. Jeśli nie to trzeba sprawdzić jakiej mocy masz silnik. Jeśli chcesz je skalibrować ręcznie to musisz na cloud.supla.org wyłączyć opcję "Automatyczna kalibracja".

Co do dolnej pozycji: viewtopic.php?t=9155
korr95
Posts: 4
Joined: Sat Mar 25, 2023 11:28 pm

Post

Jeden moduł skalibrował się automatycznie a jeden musiałem ręcznie choć takie same siłowniki zamontowane są 😅 ale suma sumarum działają tak jak powinny zamykają otwierają do końca, częściowo i hormonogtamy również działają :)

Return to “ZAMEL SRW-01”