Zmiana sieci wifi

Bernas
Posty: 43
Rejestracja: wt sty 29, 2019 9:15 am

Witam. Mam kilkanaście "supli" które są przypisane do sieci wifi powiedzmy X . Jak to często bywa z siecią wifi nie wszędzie mam zadawalający zasięg wiec kupiłem sobie repeater wifi co sprawiło że zasięg jest ok ale pojawił się problem. Jeżeli na wzmacniaczu ustawie takie same dane jak na routerze ( nazwa sieci ) suple logują się bezproblemowo ale inne urządzenia jak np kamery świrują co za tym idzie muszę na wzmacniaczu ustawić inną nazwę sieci i tu pojawia się problem jak przypisać nową sieć "suplom " bez ich restartowania i ustawiania od nowa ?
stroXo
Posty: 31
Rejestracja: śr cze 17, 2020 11:09 pm

Witaj, to zależy jakie oprogramowanie masz wgrane do poszczególnych modułów , jeśli GUI który aktualnie jest najlepszym następcą multiborda to problemu nie będzie , logujesz się po ip modułu i zmieniasz dane sieci i po problemie jeśli jednak posiadasz inne kompilacje softu opcje są 2.

1. Każdy soft ( lub większość ) posiada mode konfiguracyjny który aktywuje się w różne sposoby np. wciśniecie przycisku i przytrzymanie go aż zacznie dioda szybko mrugać , naciśniecie przycisku 10x , i następnie wybranie na tel sieci wifi supli i konfiguracja jak za 1 razem pod 192.168.4

2. Jeśli już pruć moduły to proponuje wgrać GUI jest wiele argumentów za chociażby stabilność pracy i łatwość w dokonywaniu zmian bez rozbierania połączeń a o ile mi wiadomo nawet aktualizować można go przez www.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”