Aplikacja Supla iOS Problem

Awatar użytkownika
woj-tech
Posty: 10
Rejestracja: pt paź 16, 2020 10:13 pm

Mam dość ciekawy problem. Aplikacja Supli uruchomiona na iphone na najnowszym iOS, telefon w zasięgu wifi. Wsiadam do auta, otwieram garaż, bramę wjazdową przez Suplę, wyjeżam. Zauważyłem, że gdy telefon jest poza zasięgiem WiFi i przełącza się na LTE, aplikacja Supli głupieje, nie odświeża statusów otwarcia/zamknięcia bram, oczywiście już otwieranie/ zamykanie nie działa. Pomaga ubicie aplikacji i ponowna uruchomienie. Jakieś pomysły jak to rozwiązać bo zadowolona do niedawna żona ze smart domu, wierci mi dziurę w głowie, że aplikacja w tej kwestii działa bez sensu ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jest to znany problem i dotyczy również aplikacji na Androida. Zastanawiamy się nad rozwiązaniem. Być może monitorowanie zdarzeń dot. połączeń umożliwi szybszy restart połączenia z serwerem Supli... musimy to jednak potestować/przeanalizować.
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

a ja od dwóch godzin walcze z innym problemem aplikacji na iOS iphone 6s (14.2) , tzn stworzone przeze mnie ikonki się rozjechały (standarowe suplowe są ok) . Restart telefonu, reinstalacja aplikacji , skalowanie ekranu , czcionek ..... nic nie pomaga i cały czas jest tak :
Załączniki
image0.png
image0.png (48.19 KiB) Przejrzano 985 razy
Ostatnio zmieniony czw gru 03, 2020 11:36 pm przez wsosniak, łącznie zmieniany 1 raz.
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

a na iphone XR (tez 14.2) jest wszystko w porządku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”