Jaki napęd do bramy przesuwnej

addaniel
Posty: 27
Rejestracja: ndz sty 21, 2018 11:49 am

Akir.,
Ja właśnie do bramy wjazdowej użyłem somfy elixo 500.
Masz podpięte to z Supla i masz wskazanie czy brama jest zamknieta/otwarta w aplikacji? Jakiego wyjścia uzyles jeśli tak.
vajera
Posty: 395
Rejestracja: śr paź 31, 2018 7:58 am

Czy ktoś z Was zna/może polecić godnego zaufania wykonawcę zajmującego się montażem napędów do bram w Poznaniu lub okolicach?
Mieszkam w Biedrusku, więc Murowana Goślina, Skoki, Wągrowiec też pewnie wchodzą w grę.
jaco
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 31, 2018 2:23 pm

vajera pisze: czw gru 13, 2018 10:57 am Czy ktoś z Was zna/może polecić godnego zaufania wykonawcę zajmującego się montażem napędów do bram w Poznaniu lub okolicach?
Mieszkam w Biedrusku, więc Murowana Goślina, Skoki, Wągrowiec też pewnie wchodzą w grę.
A jak kupujesz napęd? Jeśli od dobrego dystrybutora to zdecydowanie zapytaj go o godnego polecenia montera. Ja tak zrobiłem i nie mam zastrzeżeń. Cena takiego montażu to około 300-400 zł, więc się nie szykuj na mniejsze i tańsze załatwienie sprawy.

I jeszcze jedno - dobre napędy pracują na 24V.
JacekB
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 16, 2019 5:54 pm

Polecana tu wyżej Beninca Bull 8 to ma zapas ponad Twoją bramę. Pewnie Bull 5 byłby wystarczający.
akir
Posty: 155
Rejestracja: śr lis 07, 2018 7:17 pm

addaniel pisze: wt gru 11, 2018 9:12 pm Akir.,
Ja właśnie do bramy wjazdowej użyłem somfy elixo 500.
Masz podpięte to z Supla i masz wskazanie czy brama jest zamknieta/otwarta w aplikacji? Jakiego wyjścia uzyles jeśli tak.
Tak z supla mam podpięte napędy od somfy. Wszystko na yunshan
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomoc”