Supla Meeting 2020

Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

maffiu pisze: ndz lut 16, 2020 10:09 pm Chociaż z roku na rok było więcej
W sensie w tym drugim było więcej niż w pierwszym? :lol: To tak jak w tym dowcipie:
Chiński sztab wojskowy. Za stołem siedzi paru generałów, przegląda mapy i obmyśla strategie.
- Ja proponuje wysłać dwa miliony piechoty lewą flanką, dwa miliony prawą flanką, a pięć milionów zostawić w obwodzie.
- Panie generale ale co z czołgami?
- Czołgi puścimy środkiem.
- Obydwa?!
:D
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18287
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

fracz pisze: ndz lut 16, 2020 9:03 pm Ja myślałem że SUPLA to Przemek... :roll:
To nie ja.
Co do oficjalnego Supla Meeting-u nie ma jeszcze decyzji (miejsce/budżet/formuła).
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Szczerze myślałem, że to co tutaj kombinujemy to będzie jako "oficjalny zlot". I teraz nasuwa się pytanie, czy my jako społeczność mamy coś kombinować czy poczekać? :roll:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Mam nadzieję, że będę jak rok temu, chociaż do Zamela mam bliżej. Jeśli lokalizacja jest bardziej centralna, to fajnie by było zebrać się w jakieś lokalne grupy i jechać wspólny transportem.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Więc wygląda to tak, że w celu rezerwacji terminu 6-7 czerwca należałoby do jutra potwierdzić ilość osób. Więc na ten moment jest to nie realne :( .
michael pisze: pn lut 17, 2020 7:46 am Szczerze myślałem, że to co tutaj kombinujemy to będzie jako "oficjalny zlot". I teraz nasuwa się pytanie, czy my jako społeczność mamy coś kombinować czy poczekać? :roll:
Szczerze mówiąc również myślałem, że to co zorganizujemy potraktujemy jako oficjalne spotkanie :)
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Robert Błaszczak pisze: pn lut 17, 2020 9:18 am Więc wygląda to tak, że w celu rezerwacji terminu 6-7 czerwca należałoby do jutra potwierdzić ilość osób. Więc na ten moment jest to nie realne :( .
michael pisze: pn lut 17, 2020 7:46 am Szczerze myślałem, że to co tutaj kombinujemy to będzie jako "oficjalny zlot". I teraz nasuwa się pytanie, czy my jako społeczność mamy coś kombinować czy poczekać? :roll:
Szczerze mówiąc również myślałem, że to co zorganizujemy potraktujemy jako oficjalne spotkanie :)
Ciężko będzie potwierdzić liczbę osób zwłaszcza w lutym. Chyba prościej będzie się spotkać w Zamelu, niż wyjazdowo w jakimś ośrodku. Chyba, że nie trzeba sztywno określać liczby osób. Lokalizacja Zamela dla wielu też jest trudna ze względu na odległość.
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

Generalnie ja tez bym skromnie skłaniał się ku zamelowi jeśli @ernest by nas przyjął
Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

Jak u Zamela to i ja byłbym chętny.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wygląda na to, że Supla Family Camp ma coraz mniej zwolenników ;P
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
Lector
Posty: 1398
Rejestracja: pt lis 17, 2017 2:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Ja się pisze jeżeli gdzieś centralnie będzie impreza.

Fakt do Zamela przez nową S5 miałbym szybszy dojazd, ale dalej w jedną stronę to 4 godziny 20 minut i jakieś 420 km w jedną stronę.
W ubiegłym roku się zjawiłem, a chciałbym i również w tym roku się z Wami spotkać.
Chyba ze ktoś ma już autonomiczny samochód z Suplą to się pisze :D

W ubiegłym tygodniu gnałem tamtędy do Krakowa i nie chciałbym szybko wrócić na te trasę :P
Ostatnio zmieniony śr lut 19, 2020 9:06 pm przez Lector, łącznie zmieniany 1 raz.
Niespełniony automatyk. :mrgreen:
https://3d-lamp.photos/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólna dyskusja”