Budowa sterowni i oprogramowanie

jedrula
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 21, 2020 1:23 pm

Witam,
chciałbym zlecić komuś zbudowanie i zaprogramowanie takiego zestawu:

Chciałbym zbudować zestaw urządzeń które będą miały możliwość:
1. Ustawienia cykli włączenia i wyłączenia o danej godzinie z automatu - tak jak to robi np. sonoff s20 i ustawianie 'scenariuszy'
2. Pomiaru temperatury i wilgotności powietrza - tak jak to robi np. sonoff TH10/TH16, testowałem, ale aplikacja ewelink jest na tyle słaba, że mogę ustawić tylko jeden próg wilg/temp. po przekroczeniu którego urządzenie się włącza. Chyba, że nie potrafię tego ustawić prawidłowo.
3. Pomiaru zużycia prądu/braku prądu. - urządzenie od sonoff'a jest ok, historia zużycia energii jest przydatna,
4. Pomiaru temperatury wody w rurze. - nie mam pojęcia czy można coś podłączyć...
5. Czujnik zalania.

Tak jak pisałem wyżej, miałem już do czynienia z ewelinkiem i nie jestem z niej zadowolony.
Czy jest jakaś apka lub możliwość zaprogramowania zestawu, aby wysyłał powiadomienia w przypadku.
1. Braku zasilania zestawu.
2. Przekroczenia ustawionych progów temperatury i wilgotności powietrza
3. Przekroczenia ustawionego progu temperatury wody.
4. Zalania.
5. Była możliwość sprawdzenia stanu online zestawu, czy inteligentne gniazdo jest włączone, jaka jest obecnie temp i wilg.

Czy jest opcja aby sterownik czasowy/gniazdko inteligentne uruchamiało wcześniej ustawiony program bez dostępu do internetu?
Ewentualnie czy da się ustawić, aby apka powiadamiała mnie że urządzenie jest offline od np. 6h.

Proszę o kontakt w razie pytań
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogłoszenia / Giełda / Zlecenia”