Problem z instalacją urządzeń

Sterownik dwukanałowy
Jacek 7F
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:46 pm

Dzień dobry,

sprzęt, na którym mam zainstalowaną aplikację - Iphone 11pro

Problem:
do aplikacji nie chcą się dopisać urządzenia (w moim przypadku oświetlenie) pomimo, że nawiązywane jest połączenie ze sterownikiem ale w końcowej fazie gdzie powinna się pojawić lista dodanych urządzeń nic się nie dzieje - nic się nie pojawia.

Pan, który to montował dodał urządzenia na swoim telefonie (Samsung) i zrobił to bez problemu.

Proszę o informację czy aplikacja działa na najnowszym iOS i Iphone 11 pro, jeśli tak to gdzie może być problem?
Dziękuję.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Najprawdopodobniej podczas dodawania wprowadziłeś błędną nazwę sieci wifi lub hasło. Kreator przejdzie poprawnie ale urządzenia wtedy mają problem z połączeniem. Niemniej jednak jeśli ktoś innym smartfonem dodał moduły do Twojego konta to powinieneś widzieć je również w Twoim iPhonie.
Jacek 7F
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:46 pm

Wi-fi i hasło jest ok
bo urządzenia się łączą

ten ktoś założył swoje konto i dodał urządzenia do swojego konta, tylko że to było na samsungu i udało się to zrobić bez problemu. Mi na iphone 11pro już się to nie udało, jak pisałem wczesniej
Patryk
Posty: 2692
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

Jacek 7F pisze: czw wrz 03, 2020 4:19 pm
ten ktoś założył swoje konto i dodał urządzenia do swojego konta, ....
Jeżeli ktoś dodał urządzenia do "swojego" konta, to Ty już nie dodasz je do Twojego.
Ten ktoś musi je usunąć z "swojego" konta.
Jacek 7F
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:46 pm

ok, urządzenie z konta "innego" zostało usunięte

odinstalowałem aplikację i jeszcze raz zainstalowałem
ale nadal u mnie aplikacja nie wczytuje urządzeń pomimo potwierdzenia o połączeniu z siecią wi-fi

w ostatnim etapie "dodawania urządzenia" nic się nie dzieje - w momencie jak powinny pojawić się już dostępne urządzenia
- i tu jest problem
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Czy na swoim koncie w Cloud masz aktywowaną rejestracje urządzeń?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Jacek 7F
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:46 pm

tak, jest aktywna po włączeniu 24 godziny

tak samo na koncie mam włączoną lokalizację i identyfikator dostępu oraz widoczny jest przypisany do konta Iphone 11pro (obecna wersja iOS na telefonie to 13.4.1)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wyślij mi na priva adres email na którym masz konto.
Jacek 7F
Posty: 7
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 1:46 pm

wysłałem adres mailowy na priva, czy wiadomość doszła?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18333
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Na Twoim koncie nie ma podłączonych żadnych urządzeń.
Przełącz jedno z nich w tryb konfiguracji (przytrzymaj CONFIG przez min 5 sek., aż dioda zacznie szybko migać).
W aplikacji naciśnij "Dodaj urządzenie" i przejdź przez kreator. Na końcu masz podsumowanie z tekstem "Poprzedni status". Zrób zrzut ekranu i tu wrzuć.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL ROW-02”