Ściemniacz 3 kanały + przyciski

Budek
Posty: 172
Rejestracja: ndz kwie 08, 2018 2:53 pm

LukaszH pisze: pt gru 11, 2020 6:27 pm Jak mi się projekt zwróci to w sumie nieźle się odstresowuję jak projektuję PCB przy piwku 8-) to może w święta będzie trochę czasu i zaprojektuję jakąś mikro płytkę na jeden kanał. W sumie można by zrobić płytki do większości projektów gdzie koledzy z większą wiedzą programowania napisali softy. Jak ktoś ma pomysł to dajcie znać może się za coś zabiorę hobbistycznie (ale na priv aby nie zaśmiecać wątku).
Jestem ZA ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

/Budek
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Pomyśl o płytkach do projektów softu @elmaya i @Duch_
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Aktualnie 31 szt płytek już zarezerwowanych: pozostało 11szt ESP12F i 18 ESP-01M. W JLCPCB widzę że już uruchomili produkcję i podobno ma być do 2 dni. Później 5-7 dni przesyłka.
Budek
Posty: 172
Rejestracja: ndz kwie 08, 2018 2:53 pm

Łukasz, jak tam postępy? Paczka jedzie ?
Udało coś się coś nowego spłodzić?

/Budek
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Budek pisze: ndz gru 20, 2020 9:55 pm Łukasz, jak tam postępy? Paczka jedzie ?
Udało coś się coś nowego spłodzić?

/Budek
Na chwilę obecna odprawa celna trzyma:
Uncontrollable Clearance Delay
JLCPCB is clearing customs, no worry on customs clearance.
W teorii powinny płytki być w tym roku i wszyscy co zamówili same płytki to będę chciał wysłać jeszcze w 2020. Wersje całych KIT będą po nowym roku z uwagi na części z Ali.

A jeszcze się zapytam czy ktoś z Was ma zasilacz laboratoryjny albo inny sposób (miernik) aby sprawdzić ile watt może fizycznie przejść przez to PCB ? Ja będę mógł sprawdzić do około 90W na kanał - na chwilę obecną nie mam nic większego miarodajnego.
Budek
Posty: 172
Rejestracja: ndz kwie 08, 2018 2:53 pm

LukaszH pisze: pn gru 21, 2020 6:27 am A jeszcze się zapytam czy ktoś z Was ma zasilacz laboratoryjny albo inny sposób (miernik) aby sprawdzić ile watt może fizycznie przejść przez to PCB ? Ja będę mógł sprawdzić do około 90W na kanał - na chwilę obecną nie mam nic większego miarodajnego.
Ja mam zasilacz, jakiś taki niby laboratoryjny. 24V x 5A = w teorii 120W, ale nigdy go tak nie obciążałem. Ma wyświetlacz, będę widać ewentualny spadek napięcia i prąd. Plus do tego trzeba zebrać jakieś stare żarówki 12V 55W. Będzie wyzwanie :)

/Budek
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Aż dziwne ale szybciej doszły części z Ali (zwykła przesyłka) niż DHL do płytek z JLCPCB. Około 9 dni trzymali na cle ale chyba jest już ok bo przesyłka jest w Niemczech, więc pewnie na dniach będzie w Polsce :)
Jeszcze kilka sztuk zostało jak by ktoś był jeszcze chętny
Awatar użytkownika
YoMan
Posty: 2250
Rejestracja: czw kwie 30, 2020 5:18 pm
Lokalizacja: Częstochowa

LukaszH pisze: czw gru 31, 2020 1:47 pm Aż dziwne ale szybciej doszły części z Ali (zwykła przesyłka) niż DHL do płytek z JLCPCB. Około 9 dni trzymali na cle ale chyba jest już ok bo przesyłka jest w Niemczech, więc pewnie na dniach będzie w Polsce :)
Jeszcze kilka sztuk zostało jak by ktoś był jeszcze chętny
mnie masz na liście rozumiem? ;)
YoMan
________________________________________
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023 ;)
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

YoMan pisze: ndz sty 03, 2021 5:02 pm
LukaszH pisze: czw gru 31, 2020 1:47 pm Aż dziwne ale szybciej doszły części z Ali (zwykła przesyłka) niż DHL do płytek z JLCPCB. Około 9 dni trzymali na cle ale chyba jest już ok bo przesyłka jest w Niemczech, więc pewnie na dniach będzie w Polsce :)
Jeszcze kilka sztuk zostało jak by ktoś był jeszcze chętny
mnie masz na liście rozumiem? ;)
Tak jak najbardziej
LukaszH
Posty: 640
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

Ok płytki są na miejscu :D Potrzebuję jeszcze dzień - dwa aby złożyć PCB i przetestować ale do końca tygodnia odezwę się na priv do wszystkich chętnych aby rozpocząć wysyłki
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”