SUPLA∞ kolejna alternatywna aplikacja na Androida

Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Zybi pisze: czw cze 18, 2020 6:30 pm
uchnast.michal pisze: czw cze 18, 2020 6:24 pm ...
Obecnie nie wyobrażam sobie powrotu do wersji dla niedowidzących. Dzięki :D
Cierpliwości, jeszcze i na Ciebie przyjdzie czas ;)
Widziałem, ze wpis nie pozostanie bez komentarza. Nie chciałem nikogo urazić.
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Taaadaaamm... 😂🤣
carMode.jpg
carMode.jpg (82.8 KiB) Przejrzano 2654 razy
Tego mi brakowało to sobie dopisałem 😜

Odkąd zminimalizowałem layout w aplikacji miałem problem z szybkim znalezieniem kanałów, które to podczas jazdy samochodem są dla mnie najważniejsze, czyli kanały z funkcją bramy garażowej i wjazdowej. Jak się siedzi na kanapie, albo w fotelu to rozmiar layoutu jest spoko, ale jak już jedziesz autem, to przy tym rozmiarze każde dłuższe zerknięcie na smartfon jest trochę niebezpiecznie. Wpatrywanie się w celu rozwinięcia albo zwinięcia wszystkich zbędnych lokalizacji wydłuża tylko czas, który nie powinien być dłuższy niż zerknięcie we wsteczne lusterko.
Dlatego też taka oto funkcjonalność się pojawiła, dla tych którzy tak jak ja klikają w apkę podczas jazdy nie tylko autem, a np rowerem ;)
Taki rozmiar dzisiaj przetestowałem i jak dla mnie jest ok. Rano było to jeszcze o 50% większe :mrgreen: ale ikony były za bardzo rozciągnięte.

Do pobrania jak zawsze w pierwszym poście.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

Super pomysl! Jak dodajesz ikony do nazw grup kanałów i opisów kanałów?
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

To są emoji. W Cloud je dodajesz przy nazwach lokalizacji, grup, kanałów, urządzeń, generalnie wszędzie tam gdzie można wprowadzić tekst.

viewtopic.php?f=20&t=6271
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

lesny8 pisze: wt lip 07, 2020 10:13 pm Taaadaaamm... 😂🤣
carMode.jpg
Tego mi brakowało to sobie dopisałem 😜

Odkąd zminimalizowałem layout w aplikacji miałem problem z szybkim znalezieniem kanałów, które to podczas jazdy samochodem są dla mnie najważniejsze, czyli kanały z funkcją bramy garażowej i wjazdowej. Jak się siedzi na kanapie, albo w fotelu to rozmiar layoutu jest spoko, ale jak już jedziesz autem, to przy tym rozmiarze każde dłuższe zerknięcie na smartfon jest trochę niebezpiecznie. Wpatrywanie się w celu rozwinięcia albo zwinięcia wszystkich zbędnych lokalizacji wydłuża tylko czas, który nie powinien być dłuższy niż zerknięcie we wsteczne lusterko.
Dlatego też taka oto funkcjonalność się pojawiła, dla tych którzy tak jak ja klikają w apkę podczas jazdy nie tylko autem, a np rowerem ;)
Taki rozmiar dzisiaj przetestowałem i jak dla mnie jest ok. Rano było to jeszcze o 50% większe :mrgreen: ale ikony były za bardzo rozciągnięte.

Do pobrania jak zawsze w pierwszym poście.
Rozumiem, że to apka dodaje tam kanały typu np gate?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

QLQ pisze: śr lip 08, 2020 6:06 am
lesny8 pisze: wt lip 07, 2020 10:13 pm Taaadaaamm... 😂🤣
carMode.jpg
Tego mi brakowało to sobie dopisałem 😜

Odkąd zminimalizowałem layout w aplikacji miałem problem z szybkim znalezieniem kanałów, które to podczas jazdy samochodem są dla mnie najważniejsze, czyli kanały z funkcją bramy garażowej i wjazdowej. Jak się siedzi na kanapie, albo w fotelu to rozmiar layoutu jest spoko, ale jak już jedziesz autem, to przy tym rozmiarze każde dłuższe zerknięcie na smartfon jest trochę niebezpiecznie. Wpatrywanie się w celu rozwinięcia albo zwinięcia wszystkich zbędnych lokalizacji wydłuża tylko czas, który nie powinien być dłuższy niż zerknięcie we wsteczne lusterko.
Dlatego też taka oto funkcjonalność się pojawiła, dla tych którzy tak jak ja klikają w apkę podczas jazdy nie tylko autem, a np rowerem ;)
Taki rozmiar dzisiaj przetestowałem i jak dla mnie jest ok. Rano było to jeszcze o 50% większe :mrgreen: ale ikony były za bardzo rozciągnięte.

Do pobrania jak zawsze w pierwszym poście.
Rozumiem, że to apka dodaje tam kanały typu np gate?
Edit : nie ma tam furtkę i drzwi :( :(
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Tak. Jest to osobna lista z kanałami posiadającymi funkcję bramy garażowej lub bramy wjazdowej.
Furtkę mam ale z auta jej nie otwieram dlatego jej tam nie ma ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
forall
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 15, 2019 10:36 am

Mam pytanie do autora tej wersji apki, czy bylaby możlwość żeby w apce zrobic jakaś informację, że jest nowa wersja i link skąd pobrać :)?
Kawał dobrej roboty :) Card mode daje radę :-)
10xSRW-01, 1xSBW-01 + 2xMEW-01
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

forall pisze: śr lip 08, 2020 1:19 pm Mam pytanie do autora tej wersji apki, czy bylaby możlwość żeby w apce zrobic jakaś informację, że jest nowa wersja i link skąd pobrać :)?
Hmm... coś pomyślę ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
forall
Posty: 189
Rejestracja: sob cze 15, 2019 10:36 am

Ok:)
10xSRW-01, 1xSBW-01 + 2xMEW-01
Zablokowany

Wróć do „Projekty użytkowników”