GUI Generic

LukiSpajder
Posty: 285
Rejestracja: wt sie 18, 2020 2:22 pm

Chciałem zapytać czy GPIO 9 i GPIO 10 działają w Wemos d1 mini ?
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4007
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Wemos D1 mini nie ma tych GPIO wyprowadzonych.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Tu jest dyskusja nt temat
viewtopic.php?f=8&t=4914&start=10
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
LukiSpajder
Posty: 285
Rejestracja: wt sie 18, 2020 2:22 pm

Tak dla testów chciałem zobaczyć czy działają te GPIO ale 09 coś nie działa .
skutacz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2018 6:15 am
Kontakt:

czy ma ktoś problem z dostaniem się do strony konfiguracyjnej po wpisaniu wszystkich danych?
ja po przepisaniu adresu IP z kołeczka w aplikacji mobilnej do przeglądarki dostaje informacje ze Serwer zbyt długo nie odpowiada.
Usługi druku 3d
krycha88
Posty: 5199
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

skutacz pisze: wt wrz 22, 2020 7:40 pm czy ma ktoś problem z dostaniem się do strony konfiguracyjnej po wpisaniu wszystkich danych?
ja po przepisaniu adresu IP z kołeczka w aplikacji mobilnej do przeglądarki dostaje informacje ze Serwer zbyt długo nie odpowiada.
Jeżeli robisz to z Androida to wyłącz transmisje danych i tylko łącz się z wifi.
https://gui-generic-builder.supla.io/
skutacz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2018 6:15 am
Kontakt:

krycha88 pisze: wt wrz 22, 2020 7:44 pm
skutacz pisze: wt wrz 22, 2020 7:40 pm czy ma ktoś problem z dostaniem się do strony konfiguracyjnej po wpisaniu wszystkich danych?
ja po przepisaniu adresu IP z kołeczka w aplikacji mobilnej do przeglądarki dostaje informacje ze Serwer zbyt długo nie odpowiada.
Jeżeli robisz to z Androida to wyłącz transmisje danych i tylko łącz się z wifi.
robię to z laptopa podłączonego do tej samej sieci wifi co moduł
Usługi druku 3d
Krzychup
Posty: 38
Rejestracja: czw gru 26, 2019 8:23 pm

Pięknie, pięknie, współpraca głównych orłów owocuje porządnym oprogramowaniem - gratulacje!

Czy tylko mi się nie udaje i mam pecha?
Ustawiłem przełącznik i przekaźnik - w cloudzie jako automat schodowy. Ze strony działa automat i wyłącza po zadanym czasie.
Po wciśnięciu przełącznika przekaźnik się załącza i trzyma do czasu kolejnego wciśnięcia.
Czy ten przełącznik nie powinien działać tak jak w cloudzie?
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2101
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

Krzychup pisze: śr wrz 23, 2020 7:24 pm Pięknie, pięknie, współpraca głównych orłów owocuje porządnym oprogramowaniem - gratulacje!

Czy tylko mi się nie udaje i mam pecha?
Ustawiłem przełącznik i przekaźnik - w cloudzie jako automat schodowy. Ze strony działa automat i wyłącza po zadanym czasie.
Po wciśnięciu przełącznika przekaźnik się załącza i trzyma do czasu kolejnego wciśnięcia.
Czy ten przełącznik nie powinien działać tak jak w cloudzie?
Zajrzyj tu: viewtopic.php?p=75071#p75071
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Krzychup
Posty: 38
Rejestracja: czw gru 26, 2019 8:23 pm

Dzięki, jednak wracam do starego oprogramowania, bo na Primary_GUI to jeszcze działa...
Zablokowany

Wróć do „GUI Generic”